ГЛИБОКА ПЕРЕРОБКА: ІНДУСТРІЯ КОМБІКОРМІВ
Спонсори конференції
Програма
Конференція ГЛИБОКА ПЕРЕРОБКА: індустрія комбікормів - ключова подія першої половини року в професійному середовищі, що має відношення до індустрії комбікормів. Це виробники м'яса, яйця, молока; компанії, що випускають комбікорм, компоненти і обладнання для нього; учасники ринків зерна, преміксів, макухи та шротів; представники науки, експерти та консультанти.

13 ВЕРЕСНЯ

10:00 - Дискусійна панель: Огляд ринку комбікормів і кормових добавок. Розробка систем маркетингу та розповсюдження кормів для підтримки тваринництва на ринках, які охоплюють весь світ.

12:00 - Дискусійна панель: Використання широкого спектра сумісних продуктів, побічних продуктів та сировини від первинної сільськогосподарської продукції, харчової промисловості та промислових джерел.

15:00 - Дискусійна панель: Інноваційні рішення в техніці і технології, проектування, будівництва та реконструкції комбікормових підприємств.


14 ВЕРЕСНЯ

10:00 - Дискусійна панель: Комплекс заходів щодо зниження собівартості і забезпечення безпеки комбікормової продукції за рахунок оптимізації рецептури кормів, використання сучасних технологій і обладнання.

11:00 - Дискусійна панель: Нові наукові розробки.

14:00 - Дискусійна панель: Залучення інвестицій з ЄС під розвиток індустрії комбікормів. Презентації інвестиційно-привабливих проектів.

15:00 - Дискусійна панель: Екологія і утилізація відходів виробництва. Особливості підключення до електричних мереж та отримання «зеленого» тарифу.


ФОТО МИНУЛОГО ЗАХОДУ
Made on
Tilda