Генеральний спонсор

Експерти

Медіа підтримка

Матеріали конференції

Глибока переробка сільськогосподарської продукції. Одна з найактуальніших тем для сьогоднішньої України. Як від ресурсної економіки перейти до високотехнологічної, з високим ступенем доданої вартості?

Уже кілька років поспіль на майданчику Insightex йде діалог між аграріями, переробниками, трейдерами, про те, як краще розпорядитися надлишками зерна, що вигідніше: збільшення обсягів експорту або створення потужностей по його глибокій переробці.

Будівництво підприємств, що використовують сучасні досягнення біотехнологій – найефективніший шлях вирішення даного завдання. Крохмаль і крохмальні цукри; дріжджі і їх екстракти; амінокислоти і органічні кислоти;

рідкі і газоподібні біопалива і ще багато іншого можна зробити, використовуючи останні досягнення біотехнологій.

Будь-який продукт з представленої вище продуктової лінійки може вивести ваш бізнес на новий рівень. Це рівень тонких технологій глибокої переробки с / г продукції з високим ступенем доданої вартості. Це енергоефективність та захист навколишнього середовища. Це обсяги щорічної виручки в десятки мільйонів євро і прямий вихід на європейський і світовий ринок. Це особливо привабливі проекти для інвесторів, завдяки гарантованої рентабельності і малим термінам окупності. Це, нарешті, рішення широкого кола соціальних завдань в місці дислокації вашого бізнесу.

Бюлетень:

Фотозвіт:

Меню