Insightex – єдиний в Україні майданчик, який надає консультації в галузі глибокої переробки кукурудзи від будівництва елеватора, через будівництво виробничих ліній, аж до введення заводу в експлуатацію, а також у галузі маркетингу готової продукції на світових ринках.

Insightex – єдиний в Україні майданчик, який представляє виключно тематику глибокої переробки зернових: вологий помел кукурудзи та пшениці, переробка нативного крохмалю в крохмалопродукти за напрямами: оцукрювання, ферментація, модифікація та полімеризація. На конференційному майданчику Insightex «Глибока переробка зернових», створеному в 2017 році, щорічно проводиться 4 конференції, що збирають зали. Починаючи від свого створення до кожної конференції Insightex видає власне друковане видання. Ознайомитись з виданнями та останніми публікаціями Insightex можна на сайті www.agroinsightex.org.

Серед постійних  учасників та спікерів конференції такі відомі в Україні компанії, як UkrStarch, Roshen, InterStarch, Khlibodar, Glowlit, HD Group, Eridon, Buhler, Alima-bis FPT, Behn+Bates, Biolights, Çemsan, Enzym, Hanse Agri, Hemc, KAZ Food Products, Myande та інші. Це речники з України, США, Канади, Туреччини, Китаю, Казахстану, Ізраїлю, Австрії, Німеччини, Швейцарії.

На полях майданчика працюють фахівці, які знають та розуміють технології виробництва паливного етанолу [Fuel Ethanol], вологого помелу кукурудзи [Wet corn milling] та пшениці, глибокої переробки зернових крохмалів у крохмалопродукти, типу декстрини [Dextrins, DE=3÷10], мальтод Maltodextrins, DE=10÷20] та глюкозні сиропи [Glucose syrups, DE=20÷42], високо-фруктозні кукурудзяні сиропи [HFCS], органічні кислоти [молочну кислоту, лимонну кислоту], амінокислоти [Lysin, Tryptophan].

Меню