Спонсор

Експерти

Медіа підтримка

Матеріали конференції

До 2050 року чисельність населення світу збільшиться на 2 мільярди людей — з 7,7 мільярда до 9,7 мільярдів, а до кінця століття — майже 11 мільярдів людей. Ми зіткнемося з безпрецедентним викликом в історії: браком продовольства або погіршенням раціону харчування.
Нас чекає перетворення глобальних агропродовольчих систем з повною зміною розподілу доданої вартості та впевнене зростання сегментів, пов’язаних із біотехнологіями таких як продовольство та упаковка отриманих шляхом ферментації.

Ферментація – хімічні реакції за участю білкових каталізаторів – ферментів. Часто плутають із бродінням, але ферментація – це лише більш проста частина з багатьох складних процесів бродіння. Наприклад, в результаті бродіння розмножуються дріжджі, а під дією ферментів, що виробляються дріжджами, цукор перетворюється на спирт.

Ми твердо віримо, що ферментація – один із найперспективніших способів нагодувати 9 мільярдів людей безпечнішим, здоровішим і стійкішим способом. Ми готові допомогти сформувати та розвинути світову харчову промисловість за допомогою інновацій, які допоможуть споживачам краще жити, почуватися та харчуватися краще.

Наші спеціалізовані конференції присвячені індустрії крохмалів, продуктам їх ферментації: біополімерам, підсолоджувачам, амінокислотам, харчовим добавкам, напоям та містять ринкові тенденції на глобальних ринках у сільському господарстві, харчовій промисловості, фармацевтиці, виробництві біопалива та інших галузях.

Бюлетень:

Фото звіт:

Меню