Спонсор

Експерти

Медіа підтримка

Матеріали конференції

У нових реаліях будь-який проект, якщо він не розвивається і не прагне підвищити ефективність бізнесу, досить швидко стає ризикованим. Час мрій про заводах йде, на ринку залишаться одиниці здатні створювати нові проекти або розвинути існуючий бізнес.

Власник, керівник постійно зіштовхує з проблемою доступності інформації про ринки, технології, якість маркетингу. Світ стрімко змінюється, а разом з ним змінюється і агросектор: ті галузі, які ще вчора залучали інвесторів, сьогодні йдуть на другий план, а ті, які зовсім недавно стагнували, отримують новий імпульс для розвитку. Зараз, як ніколи, важливо швидко реагувати на зміни конкурентного середовища і ринкової кон’юнктури, щоб розвиватися.

«Глибока Переробка зернових – Ринки збуту 2021-2023»: з кукурудзи методом вологого помелу в якості основних продуктів виробництва отримують крохмаль і кукурудзяну олію, в якості субпродуктів виробництва – високоякісні корми для тварин: глютенове борошно, глютен-корми, кукурудзяний екстракт і кукурудзяний жом .

Для глибокої переробки кукурудзяний крохмаль направляють по одному з 4-х напрямків: оцукрювання, полімеризація, модифікація і ферментація. На виході технології оцукрювання крохмалю з подальшою фізичної обробкою, може бути отриманий широкий ряд дисахаридів, таких як глюкоза, глюкоза, фруктоза, мальтоза, що представляють групу підсолоджувачів (замінники цукру). Дисахариди можуть бути використані для побудови складних молекул, типу високо-фруктозних сиропів HFCS і низькокалорійних замінників цукру, або використовуватися в якості основної сировини для багатьох ферментативних процесів.

Наприклад, використовуючи декстрозу, отриману від глибокої переробки кукурудзи методом оцукрювання, лідери ринку методом ферментації виробляють 11 базових життєво важливих амінокислот (їх всього 20). Паралельно швидкими темпами набирає ферментаційне виробництво вітамінів, що дозволить значно знизити їх вартість і зробити вітаміни комерційно доступними для цілей тваринництва.

Номенклатура модифікованих крохмалів поповнюється щодня, їх рахунок йде на тисячі. Основними технологіями, що змінюють нативний крохмаль, є: екструзія, термообробка, окислення крохмалю, опромінення крохмалів інфрачервоними променями, фосфорилювання крохмалю та ін. Модифікація крохмалю виконується з метою найкращим чином пристосувати продукт для досягнення функціональних властивостей. Наприклад, без окисленого крохмалю неможливо було б зробити морозиво, а в соках модифікований крохмаль використовують для додачі текстури (відчуття м’якоті).

Сьогодні неможливо було б уявити світ без полімеризованих крохмалів. Це, перш за все, таблетки в упаковці, придатній для ковтання. Поставка амінокислот і вітамінів ВРХ таким чином, щоб поживні речовини не деградували в рубці жуйних, а досягали сичуг для виконання роботи – це дозволяє істотно зменшити конверсію кормів в молоко і м’ясо, а, отже, знизити собівартість продуктів. Полімеризований крохмаль – це також покриття для меблів і дверей під деревину.

«З цього маленького списку продуктів переробки, українські компанії зможуть знайти продукт для розвитку власного бізнесу з переробки»

Бюлетень:

Фото звіт:

Меню